Wyróżnienie dla Michała Szkudlarka


Z przyjemnością informujemy, że zawodnik Sekcji Biegacza działającej przy Ośrodku Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu został wyróżniony tytułem Pasjonata Sportowej Polski 2017.

Burmistrz Śmigla Małgorzata Adamczak wspólnie z Michałem Szkudlarkiem i zastępcą Marcinem Jurgą 25 października 2017 r. wzięła udział w uroczystej Gali Sportowej Polski, która odbyła się w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie. Powodem wizyty w stolicy były przyznane wyróżnienia.

Z rąk Andrzeja Suprona za osiągnięcia sportowe na rzecz gminy Śmigiel Michał Szkudlarek odebrał wyróżnienie Pasjonat Sportowej Polski 2017, zaś burmistrz Małgorzata Adamczak, za inwestycje w nowoczesną bazę sportową i rekreacyjną oraz skuteczne realizowanie programu rozwoju sportu i rekreacji w gminie odebrała wyróżnienie Sportowej Gminy Śmigiel 2017.

Warto wspomnieć, że w roku ubiegłym laureatem gali był Marcin Jurga, który za własne osiągnięcia sportowe i krzewienie aktywności fizycznej został odznaczony tytułem Pasjonat Sportowej Polski 2016. 

 

Teskt i zdjęcia: Urząd Miejski Śmigla