Zwycięstwo drużyny „Kowalski Recycling Nietążkowo

Do ścisłego finału awansowały zespoły wyłonione poprzez eliminację o “Puchar Powstańczy” upamiętniający 100 rocznicę Powstania Wielkopolskiego. Eliminację podzielono na pięć eliminacyjnych turniejów okręgowych,z których zwycięzcy rywalizowali w ścisłym finale. Drużyna z Nietążkowa awans uzyskała wygrywając silnie obsadzony Turniej Mikołajkowy organizowany w Oborzyskach Starych.

W finale drużyna nie zaznała  porażki chociaż łatwo nie było.

Po awansie z grupy zawodnicy zmierzyli  się w półfinale z drużyną Orkan Konarzewo. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1 i o awansie do finału decydowały rzuty karne .

W wielkim finale  Kowalski Recycling  spotkał się z Centrą Ostrów Wlkp, z którą grał już w pojedynku grupowym zakończonym remisem 1 :1

Mecz finałowy rozgrywany był 2x10 minut.Drużyna z Ostrowa Wlkp. trzy razy w pierwszej połowie wychodziła na prowadzenie.Pierwsza połowa zakończyła się remisem 3:3,w przerwie po małych  korektach w ustawieniu i wobec kontuzji bramkarza(rezerwowego nie było ) między słupkami stanął gracz z pola  .To był klucz do sukcesu

W ciągu 4 minut drugiej połowy drużyna z naszej gminy zdobywa  4 bramki a pod koniec spotkania dokłada jeszcze dwie, drużuna przeciwna dpowiedziała w tym czasie tylko 1 bramką.

Wynik końcowy to 9:4 dla drużyny z Nietążkowa i Puchar Powstańczy    upamiętniający 100 rocznicę Powstania Wielkopolskiego trafia w jej  ręce.